Effective content creators

 

FILM REKLAMOWY DO INTERNETU,
TV, CZY DO KINA?

 

 

 

 

 

 

 

Zrzut ekranu 2018-04-12 o 18.41.26.png

EFEKTYWNOŚĆ + JAKOŚĆ.

Ponieważ sami jesteśmy jednocześnie twórcami i producentami, możemy dostarczać content video, który przy kilkukrotnie niższym budżecie niż rzeczy produkowane „klasycznie” utrzyma wysoki poziom artystyczny i realizacyjny. Już na wstępnym etapie tworzenia pomysłu potrafimy zaproponować rozwiązania optymalne kosztowo.

 

NASZE PRACE

SPRAWDŹ JAK SZYBKO MIJA DZIEŃ

BMW M Intensive Training to zaawansowany trening z elementami jazdy sportowej dla najbardziej wymagających kierowców.


Range ROVER EVOQUE

Luksusowy Range Rover Evoque w ofercie Premium Lease bez wpłaty własnej i w naszym portfolio.


DEXT x DUUST x DAKAR 2019

Kampania promująca nową kolekcję DEXT Dakar 2019 autorstwa Łukasza Ziętka i Media Ready. Po piaskach Sahary surfują zawodnicy DUUST.

Zobacz całą kampanię na dextduust.com


Cofnij czas w BMW Service.

Tylko zgrany zespół doświadczonych ekspertów BMW Service jest w stanie zapanować nad czasem... Cofnąć go, jak gdyby nigdy nic się nie wydarzyło. Zobacz jak cofamy czas na: www.bmwaftersales.pl

BRUBECK COMFORT COTTON

Komfort, który pasuje.


MINI ZNACZY MĘSKI

W naszej pierwszej produkcji dla Premium Arena i Change Serviceplan pokazujemy, dlaczego miniznaczymeski.pl. Wilki Łódzkie zrobiły robotę mimo trzaskającego w marcu mrozu i, jak mówi ich trener Craig Parkinson, "boom!"

Video wyróżnione na LBB Eastern Europe advertising special!
Inne: Best Ads on TVThe DrumThe Stable


BlIK - seria krótkiCH filmów reklamowych NA YOUTUBE

Przy okazji powstawania spotu reklamowego BLIKA (reż. Szymon Pawlik) przygotowaliśmy serię krótkich form reklamowych emitowanych na Youtube. 
W projekcie byliśmy odpowiedzialni za reżyserię i zdjęcia.
Agencja: Change Serviceplan
Produkcja: Neverest

HOLISTIC NEWS - PEŁNY OBRAZ ŚWIATA

Holistic News to nowy portal informacyjny, miejsce angażującej debaty, dające pole do poruszania tematów bez względu na poglądy, status, kontynenty i granice. Do tematu podeszliśmy holistycznie: od idei, copy, po realizację spotu reklamowego dopasowanego do różnych kanałów.

15259518_1155092797923073_7885850719084701544_o.jpg

RAFAŁ GÓRSKI, CREATIVE PARTNER

Dyrektor kreatywny agencji CHANGE/Serviceplan.
20 lat doświadczenia w branży reklamowej. W swoim dorobku ma ponad 70 nagród na festiwalach reklamowych (W TYM 3 x Cannes Lion Cyber, New York Festival, Grand Prix GoldenDrum, Eurobest, Epica, 20+ KTR). Dwukrotny Juror na festiwalu Cannes Lions. W 2007 otrzymał nagrodę Young European Creative przyznawaną przez Art Directors Club of Europe ADC*E. Współtwórca platformy komunikacji marki CCC „Go for more”.

Prywatnie - adventure rider, swoje motocyklowe przygody opisuje na blogu rafendafen.com.

 

.

 

PAWEŁ KUCHARCZYK, MANAGING PARTNER

6 lat doświadczenia jako reżyser/operator przy produkcjach reklamowych, szeroko pojętym contencie internetowym, a także w tym bardziej "artystycznym" kinie - krótkie etiudy fabularne, film krótkometrażowy z nominacją za najlepsze zdjęcia w konkursie Młodego Kina w Gdyni i festiwalu w Montrealu. Od samego początku role kreatywne łączy z pracą producenta. Początkowo przy małych produkcjach, od 3 lat również w produkcjach ATL. Budował "od zera" dział produkcji video w JWT Warszawa dla klientów takich jak Mazda, Shell, Wedel, Nestle. 

Prywatnie - miłośnik przede wszystkim motoryzacji (starty w amatorskich rajdach, samodzielne przygotowywanie samochodów do startów), podróży, dobrej muzyki i kina. 

Zobacz SHOWREEL PAWŁA

 

 
 

 

WIEMY JAK STWORZYĆ PROFESJONALNE FILMY BEZ WZGLĘDU NA OGRANICZENIA CZASOWE, FINANSOWE, LOGISTYCZNE.

 

 
 
nois.png